google-site-verification=JzeiPoAiuNQXJPCmlDV7cDXBM571JmQYu5nkhw5nxMY

نرم افزار مشخصات ترانزیستورها

نرم افزار مشخصات ترانزیستورها

نرم افزار مشخصات ترانزیستورها-ترانزیستورها در هر دستگاه الکترونیکی مدرن از هدفون و گوشی هوشمند گرفته تا CPU کامپیوتر شما استفاده می شود.

در حالی که بعید است که ترانزیستورهای میکروسکوپی را در یک پردازنده اشتباه قرار دهید، ترانزیستورهای بزرگتر که برای مقاصد دیگر استفاده می شوند ممکن است از بین بروند و مدیریت مجموعه قابل توجهی از ترانزیستورها دشوار است.

My Transistors برای کمک به کاربرانی که با سازماندهی همه این دستگاه ها مشکل دارند، ایجاد شده است، زیرا به آنها اجازه می دهد تا در یک پایگاه داده ساده به همراه ویژگی هایشان ذخیره شوند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام آنها را تایپ کنید و سایر پارامترها به طور خودکار اضافه می شوند.

دیگر هرگز مسیر ترانزیستورهای خود را گم نکنید برای شروع، فقط باید فایل اجرایی را راه اندازی کنید، زیرا نیازی به نصب نیست.

نرم افزار مشخصات ترانزیستورها

 

پس از انتخاب پوسته UI، می توانید شروع به اضافه کردن ترانزیستورهای خود کنید. برای انجام این کار، به سادگی نام آنها را در کادر جستجو تایپ کنید و روی افزودن ترانزیستور کلیک کنید.

اگر نام شناسایی شود، تمام پارامترهای دستگاه به طور خودکار پر می شود. همچنین می توانید جزئیات بیشتری مانند مقدار، اهداف ترانزیستور و معادل آن اضافه کنید.

ورودی را می توان در تاریخ بعدی ویرایش کرد. پس از اتمام افزودن دستگاه ها، می توانید از عملکرد جستجو برای فیلتر کردن آنها و مرتب کردن ورودی ها بر اساس هر یک از پارامترهای موجود استفاده کنید.

یکی دو موضوع قابل ذکر است در حالی که یک ستون برای جزئیات مکان هر ترانزیستور وجود دارد، ما نتوانستیم نحوه اضافه کردن این اطلاعات را بفهمیم.

از آنجایی که این برنامه برای کمک به پیگیری موارد طراحی شده است، دانستن اینکه کجا هستند بسیار مهم است.

همچنین اگر امکان تغییر ترتیب ستون ها و حفظ ابعاد آنها بین راه اندازی مجدد وجود داشته باشد بسیار عالی خواهد بود.

در حال حاضر، اگر عرض یک ستون را افزایش دهید، هنگام راه اندازی مجدد برنامه به مقدار پیش فرض بازنشانی می شود.

برای فیلدهایی که حاوی بیش از چند کلمه هستند، این یک ناراحتی است. ابزار مفید برای سازماندهی ترانزیستورها مکان پیش‌فرض پایگاه داده را می‌توان تغییر داد،

و همچنین می‌توانید از بین تعدادی از پوسته‌های رابط کاربری انتخاب کنید، اگر از نسخه اصلی راضی نیستید.

در حالی که رابط کاربری کمی قدیمی به نظر می رسد، اما کاربردی است و کار را انجام می دهد.

چیزهایی وجود دارد که می توان آنها را بهبود بخشید، اما این واقعیت که My Transistors می تواند پارامترهای دستگاه را به طور خودکار بدست آورد، آن را از هر ابزار غیر تخصصی برای این هدف خاص بهتر می کند. تحت

 

دانلود نرم افزار My Transistors

آمار