google-site-verification=JzeiPoAiuNQXJPCmlDV7cDXBM571JmQYu5nkhw5nxMY

دانلود zadig

دانلود zadig

دانلود zadig-Zadig به شما امکان نصب درایورهای USB عمومی را می دهد. این می تواند به شما کمک کند از طریق WinUSB یا یک برنامه مبتنی بر libusbK به دستگاه های USB دسترسی پیدا کنید. این نرم افزار همچنین می تواند مفید باشد اگر قصد دارید یک درایور USB عمومی را ارتقا دهید. به جای اینکه خودتان به دنبال درایورها بگردید، فقط می توانید روی یک دکمه کلیک کنید و در کمترین زمان آنها را راه اندازی کنید.

برنامه به صورت یک فایل اجرایی ارائه می شود، بنابراین نیازی به انجام مراحل نصب ندارید. این برنامه روی ویندوز -7   8     10     XP و تمام نسخه های بعدی کار می کند و از هر دو نسخه 32 و 64 بیتی پشتیبانی می کند. با این حال، اگر کاربر Win XP هستید، به نسخه قدیمی‌تر Zadig نیاز دارید. کار با Zadig بسیار آسان است. انتخاب یک درایور در رابط کاربری فشرده برنامه و کلیک کردن روی یک دکمه برای شروع نصب کافی است.

از طرف دیگر، می توانید انتخاب کنید که درایورهای WCID یا فیلتر را نصب کنید یا فقط می توانید فایل ها را بدون نصب چیزی استخراج کنید. همچنین امکان بازیابی لیستی از درایورهای نصب شده وجود دارد که می توان آنها را با درایورهای ارائه شده توسط Zadig جایگزین کرد. این برنامه با توابع زیادی همراه نیست، که تسلط بر آن را آسان می کند. رابط آن را می توان گسترش داد تا در صورت تمایل به دانستن همه چیز در مورد فایل هایی که به سیستم شما اضافه شده اند، یک گزارش را نشان دهد. همچنین می توانید اطلاعاتی در مورد هر درایور پشتیبانی شده پیدا کنید، بنابراین هیچ حدس و گمانی وجود نخواهد داشت.

با این برنامه می توانید پروگرامرهای usbasp را روی windows 10 نصب کنید و با آن میکروکنترلرهای avr را برنامه ریزی نمایید

حل مشکل نصب نشدن پروگرامر usb روی ویندوز 10

دانلود zadig

 

 

دانلود برنامه zadig

پروگرامر usbasp پروگرامر usbasp در بسکام پروگرامر avr usbasp نرم افزار پروگرامر usbasp برنامه پروگرامر usbasp مشکل با پروگرامر usbasp
دانلود درایور پروگرامر usbasp نصب درایور پروگرامر usbasp راه اندازی پروگرامر usbasp آموزش ساخت پروگرامر usbasp
پروگرامر usbasp میکروکنترلر مشکل پروگرامر usbasp

 

دانلودzadig برنامه نصب پروگرامر usbasp

 

آموزش نصب

 

سایت zadig

 

دانلود zadig-دانلود zadig-دانلود zadig-دانلود zadig-

 ساعت دیجیتال سون سگمنت بسازید برای اطلاعات  بیشتر روی تصویر کلیک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار