google-site-verification=JzeiPoAiuNQXJPCmlDV7cDXBM571JmQYu5nkhw5nxMY

دانلود mozilla firefox

دانلود mozilla firefox

دانلود mozilla firefox-مرورگر فایرفاکس: مرورگر وب سریع، خصوصی و ایمن وقتی نوبت به زندگی آنلاین شما می رسد، یک انتخاب دارید:

تنظیمات کارخانه را بپذیرید یا حریم خصوصی خود را در اولویت قرار دهید.

 

وقتی فایرفاکس برای ویندوز را به عنوان مرورگر پیش‌فرض خود انتخاب می‌کنید، هنگام پشتیبانی از یک شرکت فناوری مستقل، از داده‌های خود محافظت می‌کنید.

فایرفاکس همچنین تنها مرورگر اصلی است که توسط یک مبارزه غیرانتفاعی پشتیبانی می شود تا به شما باز بودن، شفافیت و کنترل بیشتری بر زندگی آنلاین شما بدهد.

 

به صدها میلیون نفر بپیوندید که با انتخاب فایرفاکس از آنچه مهم است محافظت می کنند – مرورگر وب که سریع، آسان برای استفاده، قابل تنظیم و خصوصی طراحی شده است.

مرورگری که نشان دهنده شخصیت شماست – می توانید هر مرورگر پیش فرضی را که می خواهید انتخاب کنید.

شاید به استفاده از تنها مرورگر فوق سریع و فوق خصوصی که توسط یک سازمان غیرانتفاعی پشتیبانی می شود فکر کنید؟

هر چند فشاری وجود ندارد. – سس مخفی ما: افزونه های فایرفاکس. آنها مانند این پاور آپ های جادویی هستند که می توانید به مرورگر فایرفاکس خود اضافه کنید تا آن را حتی بهتر کنید.

 

– از تماشای یک آموزش وب گرفته تا زیر نظر گرفتن تیم مورد علاقه خود، ویدیوی شما در حین انجام چند کار با Picture-in-Picture شما را دنبال می کند.

سریع. خصوصی. بی خطر. مرورگر فایرفاکس با بارگیری سریع صفحه به شما حفاظت از حریم خصوصی می دهد.

دانلود mozilla firefox

حفاظت ردیابی پیشرفته به طور خودکار بیش از 2000 ردیاب آنلاین شناخته شده را از نفوذ به حریم خصوصی شما و کاهش سرعت صفحات وب شما مسدود می کند.

مرورگر فایرفاکس همچنین یک طراحی جدید و تمیز معرفی می کند که انجام کارهای بیشتر و سریعتر را آسان تر می کند.

 

به علاوه، با ویژگی‌های مرور هوشمند داخلی، فایرفاکس به شما امکان می‌دهد حریم خصوصی، گذرواژه‌ها و نشانک‌های خود را هر کجا که می‌روید با خیال راحت همراه خود داشته باشید.

 

شما اول بیایید همانطور که اینترنت رشد می کند و تغییر می کند، فایرفاکس همچنان بر حق شما برای حفظ حریم خصوصی تمرکز می کند – ما آن را وعده داده های شخصی می نامیم: کمتر مصرف کنید.

مراقبش باش. بدون راز داده های شما، فعالیت های وب و زندگی آنلاین شما با فایرفاکس محافظت می شود.

مقایسه فایرفاکس با سایر مرورگرها وقتی صحبت از عملکرد همه جانبه می شود – سرعت، طراحی، کاربرد، سهولت استفاده، و تعهد ثابت به حریم خصوصی شما – هیچ مرورگری نمی تواند فایرفاکس را شکست دهد.

 

و حمایت از یک سازمان غیرانتفاعی به این معنی است که برخلاف سایر مرورگرها، ما هیچ سهم مالی در دنبال کردن شما در سراسر وب نداریم.

دانلود mozilla firefox

درست از جایی که رها کردید بلند شوید شروع به استفاده از فایرفاکس در تلفن خود کنید و سپس به مرورگر فایرفاکس در رایانه خود بروید.

با فایرفاکس در سراسر دستگاه‌های خود، می‌توانید نشانک‌ها، ورودهای ذخیره شده و تاریخچه مرور خود را هر کجا که می‌روید ببرید.

 

مرورگر فایرفاکس با به خاطر سپردن گذرواژه‌های شما در همه دستگاه‌ها، حدس و گمان رمزهای عبور را حذف می‌کند.

فیس بوک را از پشت خود نگه دارید افزونه کانتینر فیس‌بوک که برای فایرفاکس ساخته شده است به جلوگیری از جمع‌آوری اطلاعات شخصی و فعالیت وب شما در زمانی که خارج از فیس‌بوک هستید،

فیس‌بوک کمک می‌کند – بله، آنها در واقع این کار را انجام می‌دهند. دکمه ذخیره شما برای اینترنت وقتی با مقاله، ویدیو، دستور غذای جالبی مواجه شدید

 

– می دانید، چیزهای خوب در اینترنت – اما وقت ندارید، دکمه Pocket را بزنید. Pocket آن را در فضای خصوصی و بدون حواس پرتی شما قرار می دهد تا بعداً در آن شیرجه بزنید.

چند وظیفه ای آسان شد یک ویدیو را در یک پنجره جداگانه و مقیاس پذیر پخش کنید که با قابلیت Picture-in-Picture به جلوی دسکتاپ شما پین می کند.

دانلود mozilla firefox

در حالی که در برگه های دیگر به کسب و کار دیگر خود می پردازید یا کارهایی خارج از فایرفاکس انجام می دهید، می ماند و پخش می شود.

برنامه های افزودنی برای هر علاقه از امنیت گرفته تا اخبار و بازی، یک برنامه افزودنی برای همه وجود دارد. هر تعداد که می خواهید اضافه کنید تا زمانی که مرورگر شما درست شود.

دانلود mozilla firefox

به چالش کشیدن وضعیت موجود از سال 1998 فایرفاکس توسط موزیلا به عنوان یک جایگزین سریعتر و خصوصی تر برای مرورگرهایی مانند Microsoft Edge و Google Chrome ایجاد شد.

شرکت ماموریت محور و جامعه داوطلب ما همچنان حفظ حریم خصوصی شما را بالاتر از هر چیز دیگری قرار می دهد.

دانلود مرورگر موزیلا فایرفاکس برای تمامی سیستم عاملها

 

دانلود فایرفاکس از سایت اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار