google-site-verification=JzeiPoAiuNQXJPCmlDV7cDXBM571JmQYu5nkhw5nxMY

دانلود نرم افزار Easy-PC PCB

دانلود نرم افزار Easy-PC PCB

دانلود نرم افزار Easy-PC PCB-مجموعه ابزار غنی از امکانات آسان برای استفاده همه چیز در Easy-PC با در نظر گرفتن سهولت استفاده طراحی شده است.

در بیشتر موارد، منوهای اصلی به سختی مورد استفاده قرار می گیرند و منوهای میانبر در همه زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور کامل برای کاربران حرفه ای و کاربران معمولی قابل تنظیم است، رابط کاربری را مطابق با ترجیحات خود سفارشی کنید.

فایل های فناوری جهانی برای راه اندازی سریع از فایل های فناوری جهانی برای اطمینان از انطباق با الزامات طراحی شرکت/تولید خود استفاده کنید.

فایل‌های فناوری حاوی اطلاعات طراحی، سبک‌ها و قوانین از پیش تعریف‌شده مانند سبک‌های Pad/Text/Track، لایه‌ها، قوانین فاصله‌گذاری و رنگ‌هایی هستند که در طراحی استفاده می‌شوند.

ابزارهای مدیریت کتابخانه موارد کتابخانه خود را ویرایش و مدیریت کنید. نمادهای شماتیک، ردپای PCB، اجزا و بسته های سه بعدی در یک ابزار مدیریتی واحد.

انجام تمام مراحل فرآیند آسان است و منجر به ایجاد کتابخانه های صحیح برای اولین بار می شود.

جادوگران ایجاد کتابخانه جادوگرهای ایجاد کتابخانه به شما امکان می دهند نمادهای شماتیک، ردپای PCB و اجزاء را به سادگی و کارآمد ایجاد کنید.

جادوگران شما را گام به گام از طریق توالی عملیاتی که منجر به تولید خودکار آیتم های جدید کتابخانه، به سادگی و کارآمد می شود،

راهنمایی می کنند. نسخه خودکار پروژه یک نسخه جدید از پروژه کامل خود را بدون نیاز به گنجاندن و به خاطر سپردن فایل‌ها به صورت دستی در آن مدیریت کنید.

همه فایل ها را می توان با استفاده از نام های جدید و/یا با اعداد برای نشان دادن نسخه های جدید ذخیره کرد.

انواع مونتاژ بدون نیاز به ایجاد فایل های طراحی جداگانه یا مجبور به متوسل شدن به طرح های پیچیده برای ایجاد صورتحساب مواد (BOM) خود، به راحتی دو یا چند گونه از طرح خود را ایج

شماتیک های واضح و مختصر ایجاد کنید ویرایشگر Easy-PC Schematic به شما اجازه می دهد تا نقشه های شماتیک واضح و مختصر ایجاد کنید.

نقشه های چند صفحه ای را می توان به راحتی در یک فایل پروژه ترکیب کرد و به همه نام های شبکه و اجزا اجازه مدیریت و همگام سازی می دهد.

 

 

 

راهنمای نصب و فعال سازی :

1. برنامه را نصب کنید و در هنگام نصب هنگامی که پسورد درخواست کرد  kp69ny31  را وارد کنید.
2. از داخل فولدر Update فایل Setup را اجرا کنید. برنامه را اجرا نکنید و اگر اجرا شده است از آن خارج شوید.
3. وارد فولدر Cracked File شوید. محتویات این فولدر را در محل نصب برنامه کپی کرده و جایگزین فایل موجود کنید. (Replace)
4. فایل رجیستری EPC را اجرا کنید.
5.  برنامه را اجرا کنید.

 

دانلود نرم افزار Easy-PC PCB

محل نصب برنامه: فولدر محل نصب برنامه ها معمولا در درایو ویندوز و داخل فولدر Program Files قرار دارد.
همچنین با این روش میتوانید محل نصب برنامه را پیدا کنید:
ویندوز XP : روی Shortcut برنامه در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Properties کلیک کنید. سپس گزینه Find Target را بزنید.
ویندوز 7 : روی Shortcut برنامه در منوی استارت کلیک راست کرده و گزینه Open file location را بزنید.
ویندوز 8 : روی کاشی برنامه در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و گزینه Open file location را بزنید. سپس روی Shortcut برنامه کلیک راست کرده و گزینه Open file location را بزنید.

دانلود  Easy-PC PCB نرم افزار طراحی pcb

آمار