google-site-verification=JzeiPoAiuNQXJPCmlDV7cDXBM571JmQYu5nkhw5nxMY

آموزش بوتیبل کردن فلش با PowerISO

آموزش بوتیبل کردن فلش با PowerISO

آموزش بوتیبل کردن فلش با PowerISO-PowerISO یک ابزار قدرتمند پردازش فایل تصویر CD/DVD/BD است که به شما امکان می‌دهد فایل‌های ISO را باز، استخراج، رایت، ایجاد، ویرایش، فشرده، رمزگذاری، تقسیم و تبدیل کنید و فایل‌های ISO را با درایو مجازی داخلی نصب کنید.

این می تواند تقریباً تمام فایل های تصویر CD / DVD / BD از جمله فایل های ISO و BIN را پردازش کند. PowerISO یک راه حل همه کاره ارائه می دهد. شما می توانید هر کاری را با فایل های ISO و فایل های تصویر دیسک خود انجام دهید. ویژگی های اصلی: تقریباً از تمام فرمت های فایل تصویری CD / DVD / BD-ROM (ISO، BIN، NRG، CDI، DAA و غیره) پشتیبانی می کند. فایل DAA چیست؟ فایل DAA (Direct-Access-Archive) یک فرمت پیشرفته برای فایل تصویری است که از برخی ویژگی‌های پیشرفته مانند فشرده‌سازی، محافظت از رمز عبور و تقسیم به چندین جلد پشتیبانی می‌کند.

 جزئیات بیشتر فایل ISO را باز کرده و استخراج کنید. شما می توانید فایل ISO را با یک کلیک استخراج کنید. >> جزئیات بیشتر فایل ISO را روی سی دی، دی وی دی یا دیسک بلو ری رایت کنید. PowerISO یک نرم افزار رایت حرفه ای است. با استفاده از این ابزار می توانید CD Audio، Data CD، Data DVD، Video DVD یا VCD ایجاد کنید. PowerISO از رایت بلوری نیز پشتیبانی می کند.

> جزئیات بیشتر سی دی صوتی را از فایل های MP3، FLAC، APE، WMA یا BIN رایت کنید. >> جزئیات بیشتر سی دی صوتی را به فایل های MP3، FLAC، APE، WMA یا BIN ریپ کنید. >> جزئیات بیشتر فایل ISO یا فایل BIN را از فایل های دیسک سخت یا دیسک های CD / DVD / BD ایجاد کنید. فایل تصویر ISO را مستقیماً ویرایش کنید. نصب فایل ISO با درایو مجازی داخلی.

PowerISO می تواند تمام فایل های تصویری محبوب دیسک را روی درایو مجازی داخلی نصب کند. >> جزئیات بیشتر تبدیل فایل های تصویری بین ISO/BIN و فرمت های دیگر. PowerISO نه تنها می تواند BIN را به ISO تبدیل کند، بلکه تقریباً تمام فرمت های فایل تصویری را به فایل تصویر استاندارد ISO تبدیل می کند. درایو USB قابل بوت ایجاد کنید. PowerISO به شما امکان می دهد ویندوز را از طریق درایو USB راه اندازی کنید.

>> جزئیات بیشتر فایل ISO قابل بوت بسازید و دیسک CD و DVD قابل بوت بسازید. پشتیبانی از ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی به راحتی قابل استفاده است. PowerISO از ادغام پوسته، منوی زمینه، کشیدن و رها کردن، کپی چسباندن کلیپ بورد…برای نصب ویندوز با فلش روی کامپیوتر نیاز داریم که ویندوز را روی فلش مموری ریخته سپس اقدام با نصب ویندوز نماییم.یکی از نرم افزارهایی که امکان بوتیبل ویندوز روی فلش را دارد نرم  افزار poweriso می باشد.بعد از وصل فلش به usb کامپیوترنرم افزار poweriso  را باز نمایید روی منوی tools کلیک کنید و گزینه create bootable usb drive  را کلیک کنید همانند تصویر زیر

اموزش تبدیل ویندوز به فایل iso 

 

آموزش بوتیبل کردن فلش با PowerISO

 

 

آموزش بوتیبل کردن فلش با PowerISO

 

 

در مرحله بعد که تصویر آن را در پایین ملاحظه می فرمایید شماره ۱ برای انتخاب فایل  isoمی باشد که بعد از کلیک روی آن فایل iso را انتخاب کنید.

پیکان شماره ۲ محل مشخص کردن فلاش مورد نظر می باشد که باید آن را انتخاب کنید.

 

با کلیک کردن روی  گزینه شماره ۳  فلاش متصل به کامپیوتر فرمت می شود و شروع به نصب فایل iso روی فلاش می کند.

توجه داشته باشید که فلاش متصل به usb فرمت می شود و تمامی محتویات فلاش پاک می شود پس برنامه های آن را قبل از فرمت کردن جابجا کنید.

 

این نرم افزار امکانات زیادی دارد از جمله می توان محتویات و فایلهای موجود در درایو و یا پوشه ها را به فایل iso تبدیل نمود و می توان با آن فایلهای iso  را باز نمود

اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید واین صفحه را پسندید   آن را لینک کنید با تشکر

 

دانلودنرم افزارpoweriso

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار